Drodzy Posiadacze Kart,

Chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma nowościami. Wychodzimy z naszej relacji z GPS, więc będzie to oznaczać pewne zmiany. Prosimy zwrócić uwagę na poniższe informacje, które będą miały wpływ na konto osób, które takie karty posiadają.

Od 30 czerwca 2023 r. właściciel karty nie będzie mógł wydawać środków z karty GPS ani dokonywać dalszych transakcji na koncie.

Od tej daty {30/6/2023} klient może odzyskać wszelkie niewygasłe środki na koncie, kontaktując się z naszym zespołem obsługi klienta pod numerem +48 224906923. Należy pamiętać, że konieczne będzie przedstawienie zaktualizowanego dowodu tożsamości i dowodu adresu. Po otrzymaniu zaktualizowanej identyfikacji EML zainicjuje wymianę karty, jeśli to możliwe, która zostanie wysłana na podany adres.

Jeśli klient skontaktuje się z nami ale nie będzie możliwości wydania karty zastępczej, dołożymy wszelkich starań w celu ustalenia alternatywnego sposobu realizacji karty.

Na koniec chcielibyśmy podziękować za wsparcie i życzyć wszystkiego najlepszego.

Złote Tarasy, Warszawa

W Złotych Tarasach spotykają się drogi ludzi z różnych stron świata szukających inspiracji i relaksu, pragnących dogodzić podniebieniu czy też chcących zadbać o swoje ciało. Bez problemów dostaniesz się tu komunikacją miejską i koleją, a podróż z międzynarodowego lotniska zajmie Ci ok. 20 minut. Samochód zaparkujesz w wygodnym podziemnym parkingu, czynnym 24h. 
Pod szklanym dachem Złotych Tarasów – ikoną nowoczesnej Warszawy – znajdziesz to wszystko, czego pragniesz i jeszcze więcej! Jeśli szukasz miejsca, które w wielkim stylu ma spełnić wszystkie Twoje zachcianki, to odwiedź nas już dziś.

 

Dowiedz się więcej na: www.zlotetarasy.pl  

Loading
Jeśli tekst na tej stronie nie wyświetla się, powiadomienie o uczciwym przetwarzaniu danych można otrzymać pisząc na adres privacy@flex-e-card.com.